Co może oznaczać ból podczas dotyku penisa?

Witam, mam pewnie obawy, Mam 19 lat, i odczuwam ból podczas dotyku penisa na samym końcu (Blisko pęcherza mam na myśli) Chodzi o jeden punkt ( a nie całość) Ból występuje tylko przy dotykaniu, W zwodzie ból nie występuje, także przy oddawaniu moczu czy wypróżnianiu się lub przy wytrysku także nie odczuwam żadnego bólu, Dodam też, że Penis wygląda normalnie nie ma żadnego zaczerwienienie czy czegoś w tym rodzaju, jedyne co to przy dotykaniu można wyczuć tak jakby zgrubienie pod skórą, nie mam pojęcia o co chodzi, bo wszystko wygląda normalnie, proszę o pomoc :)

Lek. Michał Lenard

Pana objawy są dosyć niespecyficzne, trudno powiedzieć, co może być przyczyną. Być może warto skonsultować problem z urologiem, który będzie mógł Pana zbadać i zaproponować rozwiązanie. Pozdrawiam!