Co może oznaczać ból pomiędzy żebrami?

Witam, pytam w sprawie bolu zlokalizowanego miedzy zebrami. 2 dni temu jadlam rybe która miala twarde osci. Jedna z osci utknela mi w przelyku jednak za pomoca chleba i wody udalo sie ją przepchnac. Czulam kazde miejsce jej drogi. Od tamtego czasu mam problemy z połykaniem nawet wody i czuje bardzo duzy bol miedzy zebrami gdy plyny lub jedzenie przejda przez przelyk. Bol promienieje do plecow. Bardzo proszę o poradę co powinnam w takiej sytuacji zrobic. Bol jest bardzo uciazliwy. Dziekuje za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do szpitala na izbę przyjęć po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć