Co może oznaczać brązowe plamienie u osoby stosującej tabletki antykoncepcyjne?

Witam,mam 27 lat,stosuje tabletki antykoncepcyjne reguralnie,żadnej nie zapominam. Tabletki skończyłam przyjmować tydzień temu we wtorek ,i czekałam na okres. W między czasie kochałam się z moim narzeczonym z zabezpieczeniem w postaci prezerwatywy. W poniedziałek zaczelo pobokewac mnie podbrzusze i miałam tkliwość piersi. We wtorek miałam plamienia takie brązowe i tak jest do dzisiaj. Co to może oznaczać? Czy to normalne??

Lek. Katarzyna Szymczak

Takie objawy mogą się pojawiać, niekoniecznie muszą się wiązać z jakimiś nieprawidłowościami. Wskazana obserwacja, w razie nie ustępowania lub nasienia dolegliwości wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam