Co może oznaczać długotrwała miesiączka?

Witam. Mam 51 lat jestem w okresie endometrium. W marcu miałam miesiączkę, między czasie lekkie krwawienia i 11 lipca dostała miesiączkę i mam do dziś czyli 2 tyg. Miesiesiącza jest średnio obfita ale ma inny kolor niż wcześniejsze...taki żywo czerwony kolor. Proszę o porade. Pozdrawiam. Magda

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pani zgłosić się do ginekologa na dokładniejsze badania. Krwawienie może wynikać np. z przerostu endometrium.