Co może oznaczać duża ilość śluzu po miesiączce?

Witam, Od jakiegoś czasu mam niepokojacy mnie śluz . Mam 24 lata. Od jakis trzech ..czterech miesiący zauważyłam, że tak mniej wiecej dwa tygodnie po miesiaczce zaczyna u mnie występować bardzo duza ilość śluzu i nie pokoi mnie , że ciągle pojawia się w formie dużych "glutow" . Towarzyszy temu najczęściej kujacy ból z lewej , dolnej strony brzucha . Dodam, że tylko zaraz po i przed sama miesiączka wszystko wraca do normy. Stąd moje pytanie..czy to może być coś poważnego? Wizyte u lekarza ginekologa mam juz umowiona, ale dopiero za dwa tygodnie. Dziękuję za odpowiedztym .

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie po którym będzie można coś więcej powiedzieć. sądzę że wskazane jest usg przezpochwowe oraz usg jamy brzusznej.