Co może oznaczać i jak leczyć taką wysypkę?

Witam, chciałbym poprosić o poradę co to może być i jak moge to wyleczyć. Od prawie roku mam na klatce piersiowej taką wysypkę ( zdjecie mojej zmiany - https://zapodaj.net/e3a3c5c8cba18.jpg.html ). Czasami jest ona mniej czerwona i mniejsza czasami bardziej czerwona i większa, największe wahania są po kąpieli. Podam jeszcze czynniki które mogą pomóc, zmiana powstała w wakacje, bralem wtedy leki antydepresyjne przez ktore bardzo intesywnie sie pociłem i dodatkowo spałem w miejscu gdzie były złe warunki i tam moglem czyms sie zarazic.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.