Co może oznaczać krew z nosa?

Witam! Od jakiegoś czasu gdy dłubie w nosie leci mi potem krew. Ostatnio coraz bardziej. Mama mówi, że mam widoczną dużą ranę, która się nie goi, bo ciągle ją rozdrapuję. Czy ta krew leci z powodu tego, że do rozdrapuje czy jednak jest inny powód? Np. białaczka?

Rozdrapujesz, robi się strup, zdrapujesz go bo Ci przeszkadza i krwawi i tak w kółko błędne koło. Zrób coś z tym bo narobisz sobie kłopotu na całe życie. Może dojść do perforacji przegrody nosa i pozamiatane. Przyjedź. nie wiem gdzie mieszkasz.