Czy będzie konieczna kolejna operacja nosa?

Dzień dobry, Miałam operację na przegrodę nosa w zeszłym roku. Teraz okazało się, że mam perforację przegrody. Wdzielina ścieka mi do gardła , nos boli, dziwne szumy w uszach, katar i nieprzyjemny zapach z nosa. Oczekuje na wizytę do laryngologa. Proszę o poradę, jaka maść mogłabym zastisować, aby ewentualnie wyeliminować bakterie z nosa. Czy możliwa jest operacja?

Perforacja przegrody nosa po operacji jest zawiniona z reguły przez operatora nieposiadającego odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia jako chirurg głowy i szyi. Operator ten winien zająć się Panią i próbować pomóc w tym co zepsuł. Winien skierować Panią do ośrodka klinicznego gdzie można podjąć próbę zamknięcia tej perforacji. Operacje te, często uciążliwe dla chorego nie zawsze a nawet najczęściej nie przynoszą spodziewanego efektu. Perforacja przegrody nosa jest uciążliwością do końca życia. Staraj się ugodowo o uzyskanie gratyfikacji finansowej za obecne uszkodzenie zdrowia i przyszłe niedogodności i wydatki związane z próbami naprawy tego błędu lekarskiego w Dyrekcji Szpitala gdzie byłaś operowana. Jesteśmy ubezpieczeni w ramach OC. Może przyjedź to ocenię to uszkodzenie?