Korekta przegrody nosowej a oddychanie

W lipcu 2013 miałem wykonaną plastykę przegrody nosa w związku z skrzywieniem przegrody nosa. Zabieg został wykonany w znieczuleniu ogólnym. Niestety po zabiegu miałem dalej problemy z oddychaniem a dodatkowo doszły problemy z krwawieniem i niemożnością wysmarkania nosa. W związku z tym że operacja była w innym mieście, udałem się do innego laryngologa u którego dowiedziałem się że mam zrosty, krzywą przegrodę nosa i dużą perforacje przegrody. Czy to możliwe że po operacji stan nosa jest gorszy?

Wracaj do miejsca gdzie Cię operowano. żądaj naprawy lub odszkodowania. Perforacja przegrody nosa to ogromny problem na całe,całe życie. Zabiegi naprawcze z reguły nie przynoszą efektu. Ktoś Ci zrobił zabieg nie mając do tego umiejętności. Takich operatorów trzeba eliminować. Walcz o swoje zdrowie.