Gdzie się udać po operacji przegrody nosowej?

Miesiąc temu miałam prostowaną przegrodę nosa, a także podcinanie małżowin nosowych dolnych. Po operacji zmienił mi się kształt nosa (lek. operujący przyznał mi rację, że minimalnie zmienił się wygląd nosa). Operator twierdzi, że zrobił operację prawidłowo. Nadal mam problemy z oddychaniem i nie mogę zaakceptować wyglądu mojego nosa, ponieważ powstał garb. Co mogę teraz zrobić i do kogo mam zwrócić się zwrócić o pomoc?

Poproś o to operatora Twojego nosa. Niech umówi Panią ze specjalistą chirurgiem głowy i szyi zajmującym się plastykami nosa i niech bierze udział w finansowaniu zabiegów naprawczych.