Co zrobić z garbem na nosie po zabiegu FESS?

Witam Czy jeżeli po operacji przegrody nosa powstał na nosie garb, jest możliwość, żeby to zmienić w ramach nfz? Część chrzęstna przegrody obniżyła się. Czy jest możliwe, żeby unieść część przegrody, która się obniżyła, czy trzeba już tylko wyłącznie spiłować cześć kostną - tam gdzie powstał garb. Nie stać mnie na prywatną operację plastyczną, a przed operacją lekarze zapewniali, że kształt nosa nie ulegnie zmianie. Czuję się oszukana.

Dochodź swoich swoich praw u operatora. Jesteśmy ubezpieczeni. Jeżeli to jest jego wina to powinien ze swojego ubezpieczenia zrefundować Pani koszty operacji plastycznych. Zaproponuj ugodę ze szpitalem w którym odbyła się ta operacja, a jeżeli się nie zgodzą to pozostaje Ci długa ścieżka sądowa. Rozmawiaj z dyrektorem tego szpitala o ugodzie i odszkodowaniu w celu pokrycia kosztów operacji naprawczych Twojego nosa. Weź adwokata.