Co dalej zrobić po nieudanej operacji przegrody nosowej?

Witam. Mam problem i niewiem z kim się skontaktować. 13 grudnia miałem zabieg prostowania przegrody nosowej. Miałem 2 urazy 9 lat temu i wkoncu zdecydowałem się zrobić operacje. Poszedłem na prywatnie co się liczy z ogromnymi kosztami. Niestety operacja się nie udała i przegroda wróciła no swoje miejsce. Co mam dalej zrobić? Byłem na wizycie kontrolnej i doktor mówił że potrzebne dalsze leczenie takie jak sterydy lub jakieś leki lecz niestety znowu wiąże się to z kosztami, a myślę że leki nie wyprostuja tej przegrody z powrotem. Jakie są wyjścia z tej sytuacji?

Po pierwsze, żadne sterydy nie wyprostują przegrody nosa, tylko dłuto i młotek. Po drugie proszę wystąpić na piśmie do operatora swojej przegrody nosa o zwrot poniesionych kosztów operacji , która nie przyniosła żadnych rezultatów w zakresie czynności oddechowej Pana nosa. Proszę to zatytułować jako próba porozumienia przed sądowego. Dodać należy do tego pisma także przypuszczalne koszty, które poniesie Pan w związku z koniecznością re-operacji Pana nosa .