Co dalej po operacji przegrody nosowej?

15 maja tego roku miałam operacje przegrody nosowej, niecałe 3 miesiące później doznałam złamania nosa i do teraz przy każdym wydmuchiwaniu nosa czy wycieranie ręcznikiem po myciu buzi, nawet jak się drapie po nosie trzeszczy mi tam gdzie to złamanie tak jak by się nie zrosło, boje się że mi się przestawi nos, co w tym przypadku może zrobić laryngolog?

Dalsze postępowanie laryngologa będzie uzależnione od jego bezpośredniego badania, wyników badań obrazowych np. RTG czy też TK. Trudno mi określić bez tych danych co może dalej zalecić laryngolog. Niestety, ale być może konieczna będzie zabiegowa korekta złamania.