Deformacja nosa po operacji przegrody

Witam. Jestem dwa miesiące po operacji przegrody, najgorszego błędu mojego życia. Powikłania to deformacja nosa, zapadniecie grzbietu ale nie tylko. Druga sprawa to oczy, po operacji na przemian wracaly do siebie. Pojawil się swiatlowstret, zrobily się zamglone, kolor się zmienil i mam w nich pustke, galki oczne ruchy jak u lalki. pojawil sie tez zez ale znikl.

Jesteśmy ubezpieczeni od błędów lekarskich. Idź na ugodę z operatorem lub idź na drogę sądową w celu uzyskania refundacji kosztów związanych z koniecznością zabiegów plastycznych po tym co zrobił ktoś niekompetentny.