Niekorzystny wygląd nosa po operacji przegrody

Operacja przegrody Witam mam problem po operacji przegrody mój nos wygląda tragicznie jest płaski i mniejszy , dziurki w nosie bardzo powiększone reklamowałam u operatora i nic se z tego nie robi co mam zrobić żeby normalnie wyglądać?

Podaj go do sądu lub po dobroci poproś go o refundację przyszłych operacji plastycznych Twojego nosa, który zepsuł nie posiadając odpowiednich kwalifikacji i umiejętności w operacji tego typu. Przybliżony kosz to około 30 tu tysięcy złotych.