Operacja przegrody nosa a opuchnięcie podniebienia

Witam, 2 tygodnie temu miałam robioną operację przegrody nosa. W dalszym ciągu mam obolały, opuchnięty nos i podniebienie. Nie mogę też oddychać, jedną dziurkę mam zatkaną a w drugiej uczucie pustego nosa. Leci mi ropa i mam uczucie suchości. Czy to normalne ? Miałam operację robioną w Kajetanach i nie mogę skontaktować się ze swoim operatorem. Czy mogę już wydmuchiwać przez nos ?

Przegroda po operacji wymaga codziennych opatrunków przez 2 tygodnie. Brak takie go postepowania zniszczy trud operatora i Twój ból. Jedź tam i żadaj. Ty za to płcisz.