Nieudana operacja nosa a odpowiednie działania

1,5 roku temu przeszłam nieudaną operacje nosa. Nos przed zabiegiem był za długi, z garbem i krzywą przegrodą. Po zabiegu przeprowadzonym metodą zamkniętą mam krótszy nos z wyprostowana przegrodą ale też wgłębienie po usuniętym garbie, rozszerzone kości w okolicach oczodołów oraz zmniejszony i opadnięty czubek. Nos w części chrzęstnej mam miękki i bardzo się rusza podczas mówienia. Można go metodą niechirurgczną (botoxem, kwasem hialuronowym) wyprostować i "usztywnić" aby się nie ruszał?

Idź do operatora i zapytaj dla czego tak zrobił i zapytaj go kto teraz zapłaci za korekcje plastyczną tego co on zepsuł. My lekarze jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Idźcie więc na ugodę lub wstępuj na drogę sadową z powództwa cywilnego.