Silny stres po zabiegu korekcji nosa w części chrzęstnej

Jestem 9 dni po zabiegu korekcji nosa w części chrzęstnej. Moje pytanie to: czy dość silny stres w najbliższym czasie (podniesione ciśnienie) może w jakiś sposób źle wpłynąć na nos, spowodować powstanie zrostów, blizn? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Część chrzęstna to tylko 1\3 przegrody. Za zwyczaj operujemy też części kostne przegrody nosa. nie znam Twojej przegrody więc nie odpowiem Ci wiążąco. Zapytaj operatora.