Kto wyleczy zniekształcony zrost?

Witam. Ponad pol roku temu mialam zabieg tonsilektomii. Jakis czas temu zrobila mi się po tym zabiegu blizna na jezyku, a bardziej dodatkowa tkanka 'zrost' który w pewien sposob ogranicza ruszanie jezyka w dodatku jest on caly czas napiety i znieksztalcony przez to, ze na boku wybudowały się jakieś zgrubienia i zrosty. Probowalam leczyc to u laryngologa lecz to wciaz nie znika. Czy takim schorzeniem moglby sie zajac chirurg plastyczny lub szczękowy?

Ktoś źle wykonał niechcący Ci operację migdałków. Idź do niego, tego operatora lub do Dyrekcji Szpitala to jest zapisane w dokumentacji medycznej kto Cię operował. i poproś o wyjasnienia i pomoc w naprawie tego co zepsuł operator. Tego z reguły już nie da się naprawić ale może wystąp do szpitala o polubowne załatwienie sprawy i odszkodowanie za trwały uszczerbek na zdrowiu lub podaj sprawę do sądu. Szkoda, jesteś taka młoda. Tym ma się zająć ośrodek w którym doszło do tego powikłania, to ten ośrodek ma ponieść wszelkie koszty naprawy tego co Cię spotkało. Każdy szpital i każdy lekarz ma opłaconą polisę OC na kilkadziesiąt tys EURO i z tego należy domagać się odszkodowania.