Co może oznaczać krótkowzroczność po operacji zaćmy?

Krótkowzroczność po operacji zaćmy Dzień dobry. Mam 35 lat. Pojawiła się u mnie zaćma polekowa. Po zabiegu wszczepienia sztucznej soczewki pojawiła się krótkowzroczność. Nigdy wcześniej nie miałem problemu ze wzrokiem i nawet przed operacją lepiej widziałem z bliska niż z daleka. Bez problemu czytałem książki czy pisałem na telefonie czego dziś nie mogę robić. Czy to jest normalne czy może wynika z jakiegoś błędu?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana ponowna ocena okulistyczna

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.