Co może oznaczać krwisty wyciek z piersi?

Witam mam pytanie moja zona ostatnio miała krwisty wyciek z prawej piersi po czym szczypanie sutka i został jej malutki strupek z zaschnieta krwią co to moze oznaczać???

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą oznaczać infekcje,zaburzenia hormonalne lub obecność zmiany w piersi typu torbieli czy guzka. Konieczna jest kontrola u ginekologa oraz USG piersi.
Pozdrawiam