Co oznacza krwisty wyciek z piersi?

Witam.Mam 30 lat.moim problemem jest krwisty wyciek z piersi. Onkolog zrobil mi usg : na g.5 ,torbiel 5mm, na g.7 guzek ok10mm w części z przestrzeniami plynowymi-ze względu na krwisty wyciek BIRADS 4. Zrobiono mi biopsje gruboiglową a jej wynik to: tkanka piersi z obrazami mastopatii, bez zmian nowotworowych. Moje pytanie: czy powinnam zostawić to w spokoju i już się nie martwić skoro ciagle z prawej piersi wydobywa się krwisty wyciek?

Witam , należy nadal pozostawać pod opieką specjalisty i naciskać na wyjaśnienie powodu krwistego wycieku z piersi-nie jest to normalne!!! z.żurawski