Co może oznaczać powiększenie nerki u dziecka z biegunką?

Witam mam córkę 1rok i dwa miesiące trafiła do szpitala z biegunka dostaje kroplowki po trzech dniach pobytu zrobiono usg i okazało się że ma powiększona jedna nerke czy to może być od dużej ilości kroplowke do tej pory było wszystko dobrze nigdy mi tego nie wykazało

Ale jak bardzo ta nerka jest powiększona, jaki jest to stosunek do drugiej nerki, czy w nerce jest zastój moczu? Proszę o dokładny opis USG. Nerka na pewno nie jest powiększona od podawanych dziecku kroplówek.