Co może oznaczać problem z wyprostowaniem ręki po złamaniu kości ramiennej?

Witam. 9maja zlamalam rękę, trzon kości ramiennej, założono gips, 11 czerwca zdjetoPan Dr mówił że ręka jeszcze nie do końca zrosnieta więc zalecenia 4 tyg temblak. Z początku ręki nie mogłam unieść nawet, dziś lekko mogę oparta o cialo, ale ani na bok do tyłu kompletnie nic głównie martwi mnie dlaczego nie mogę jej wyprostować, w wewnętrznej części łokcia przy próbie wyprostu, czuję blokadę i coś twardego w dotyku, bardzo się tym martwię.

Lek. Michał Lenard

Należy wstrzymać się z próbami poruszania tą ręką, a po 4 tygodniach udać się na wizytę kontrolną i zastosować się do zaleceń lekarskich. Z pewnością po tym czasie konieczna będzie również rehabilitacja, być może wskazane będą również odpowiednie zabiegi fizykoterapeutyczne. Pozdrawiam!