Kiedy można ściągnąć gips po złamaniu ręki z przemieszczeniem?

Witam serdecznie, złamałem rękę w nadgarstku z przemieszczeniem, nastawili mi rękę założyli gips aż pod ramie i zrobili rentgen , okazało się ze ręka jest dobrze nastawiona . Problem polega w tym ze nie stawiłem się na kontrole gdyż wyjechałem za granice. Gips mam już 5 tydzień , ruchliwość w palcach pełna , opuchlizna zeszła gdyż gips stał się luźny i mogę częściowo poruszać nadgarstkiem bez bólu. Nie mam jak dostać się do przychodni na prześwietlenie by stwierdzić czy mogę ściągnąć gips

Zwykle po 6 tygodniach zdejmujemy gips i robimy rtg, w zależności od teo postępowanie może być różne