Co może oznaczać różowy upław w ciąży?

Jestem w 8tyg ciąży. Wczesniejsza ciaze poronilam, w 7tyg przestał Rozwijać się zarodek. Aktualnie jestem przerażona myślą o poronieniu. Biorę 3x dziennie duphaston, staram sie oszczędzać. Niestety dziś zauwazylam cos niepokojącego. Otóż mam wrazenie jakby uciekła mi lekko różowa woda z pochwy. Czy to mógł być skutek przemęczenia ? Czy powinnam sie martwić? Brzuch mnie przy tym nie Bilal, ale teraz ze stresu zaczął. Co robić?!

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Przede wszystkim powinna się Pani uspokoić. Jeżeli zauważyła Pani krwawienie należy udać się do lekarza - ginekologa. Niestety poronienia często mogą być bezobjawowe.