Co może oznaczać silne kłucie w klatce piersiowej u 22-latki?

Witam od nie dawna , nie zawsze tylko kilka razy w dzień przy większym wzięciu oddechu kłuję mnie pod lewa piersią . Dodatkowo kilka dni temu gdy usiadłam strasznie zabolała mnie cała pierś , ból na tyle był silny że aż zaczęłam krzyczeć . Na razie od czasu do czasu zakłuje mnie tylko . Co to może być ?? Pomóżcie

Lek. Wojciech Zygmunt

Objawy są zbyt mało charakterystyczne, by wysunąć podejrzenie konkretnej jednostki chorobowej. Polecam wykonać badanie EKG, echokardiografię oraz RTG klatki piersiowej, w celu dalszej diagnostyki. Pozdrawiam i życzę zdrowia.