Co może oznaczać silny ból w boku po cesarce?

witam jestem po 3 cieciach cesarskiech ponad tydzień temu dostalam silnego ataku bolu po prawej stronie nie bylam e stanie chodzic nudności ogromem odrazu trafilam do szpitala torbiel w skrecie 6.5cm na 6.5cm ze względu na stan po 3 cieciach nie odważni sie na operacje po zastrzykach i kroplowkach silny ból przerodziła się w normalny kazalam w szpitalu 5 dni na 6 wpisała się pojechala do innego lekarza torbiel miala juz 7.5cm na 7.5cm dostalam primolut zażywać od 3 dni w razie nasilenia nagłego boku mam odrazu jechac do szpitala bol jest do wytrzymania nasila się przy oddawaniu moczu i dotykania podbrzusza mam dalej mdłości i czesciej oddaje mocz za tydzień mam wizytę u lekarza czy można wstrzymać się z tą operacja czy powinnam juz zgłosić się do lekarza nie wiem co robic pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczna wizyta u lekarza ginekologa i podjęcie decyzji jeśli nic się nie zmieniło

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.