Silne bóle w podbrzuszu i prawego boku

Witam.Bardzo prosze o pomoc.Jestem w szpitalu na ginekologi juz od soboty trafilam tu z bolem podbrzusza i prawego boku.Wyniki wychodza prawidowe,a bol nie ustepuje,silny bol owszem ustapil ale dalej czuje dysjomfort.11m-cy temu przeszlam operacje wyluszczenia obustronnych torbieli jajnika.Lekarze stawiaja oczy bo doataje antybiotyki dwa, ketonal w razie silnego bolu i czopek gsk. Czopek codziennie.Jestem w 21dniu cyklu,przyjmuje antykoncepcje Levomine.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.