Bóle żołądka po jedzeniu i silne wypróżnienie

Od jakiś 2 tygodni boli mnie zoladek. Ból jest znośny ale jak cos zjem od razu mnie skreca silny bol zaladka i zaraz potem musze leciec do ubikacji,a stolec jest raz rzadki raz normalny koloru czarnego. Po wypróżnieniu silny bol ustepuje ale caly pobolewa zoladek i podbrzusze. Co mi dolega?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie żołądka. Wskazana jest wizyta u specjalisty gastroenterologa.