Wzdęty brzuch, ból żołądka i podbrzusza oraz zgaga i odbijanie po wycięciu pęcherzyka żółciowego

witam mam pytanie. jetsem po wycieciu woreczka zółciowego i do jakiegos czasu mam atakie wzdety brzuch czuje sie jak balon i pobolewa mnie zoładek a jak nacisne brzuch to czuje ten mój zoładek twardy. co dzwigne np zakupy wnoszac na 2 pietro lub karton z szafki to boli mnie w podbrzuszu. zjem cos to za chwiole musze leciec do toalety i tak ze 3 rzay pod rzad.. co to moze byc. i jeszcze mam zgage i odbija mi sie nawet jak herbate wypije.

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem choroby wrzodowej żołądka. Sugeruję wykonanie gastroskopii.