Wzdęcia brzucha a pęcherzyk żółciowy

Witam , jak już Pani wcześniej wspomniała to może byc pęcherzyk zółciowy gdyż zgadza mi sie duzo objawów typu odbijanie sie , zgaga , wzdecia , zaparcia wyczówalny ból w prawej stronie brzucha pod żebrami ale czy to mogł być właśnie powód tak wzdetego no i sporo powiekszonego obwodu brzucha ? Z góry dziękuje i pozdrawiam .

Aleksander Ropielewski

Nie znam sytuacji o której mowa, jednak zzapaleniu dróg żółciowych może towarzyszyć wdęcie brzucha.