Co oznacza wzdęty brzuch i odbijanie?

Witam. Od tygodnia mam duży wzdety brzuch, mam zaparcia. Ciągle mi się odbija. Dodam ze w ciazy nie jestem. Przez 2tyg przytylam 3,5 kg bo niestety zajadalam duzo slodyczy, fast foodow i napoi gazowanych. Biore nospe, espumisan i nic nie dziala. Wypilam ziolka przeczyszajace ale nadal mam duzy brzuch i co chwile mi sie odbija. W poniedziałek ide do lekarza, ale moze ktos mi teraz dopomoże. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena jamy brzusznej w bezpośrednim badaniu i następnie odpowiednie postepowanie