Co oznacza ból brzucha i wzdęcia po alkoholu?

Witam. Jestem alkoholikiem. Tzn od 5 dni nie pije. z niedzieli na poniedziałek spuchł i bardzo brzuch tzn żołądek i okolice do tego stopnia ze nie bylem w stanie się ruszyć. Potem ból się tak nasilił że przeniósł się na cały brzuch poczucie wzdęcia, ostry ból przy prawej pachwinie. Do tej pory kłucie i doszedło dziwne uczucie w nerkach. Jem rapacholin ranigast espumisan nospe ale nie wiele to pomaga. Czy muszę do lekarza czy jest jakiś domowy sposób. W dwóch szpitalach mnie lekko mówiąc olali

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego pobadaniu będzie można coś więcej powiedzieć.