Wzdęcia brzucha i leczenie farmakologiczne

Witam. Mam pytanie od jakiegos miesiaca mam strasznie wzdety brzuch. Czego nie zjem w normalnej ilosci czuje sie jakbym zjadl tone jedzenia. Szukam jakis tabletek na wzdecia moze. Co moze byc spowodowane takim uczuciem wzdecia i napchanym brzuchem. Dziekuje za pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane niewłaściwą dietą lub zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.