Silne bóle żołądka i wymioty

mam bardzo silny bol zoladka Robie sie blada jak sciana potem wymiotuje wszystko do pustego zoladka Bol natychmiast ustepuje Zdarza sie to conajmniej raz w tygodniu.nie wiem co to jest. Mam 59lat wszystkie wyniki badan w normieRobilam u s g wszystko w porzadku

Witam Panią,

Z uwagi na występujące objawy powinna Pani skontaktować się z gastrologiem lub dobrym internistą i wykonać gastroskopię celem dokładnej oceny.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz