Obtłuszczona wątrona i problemy z zapaleniem żołądka

Witam moje problemy ze zdrowiem zaczely sie od niedoczynosci tarczycy a teraz mam tez problemy z obtuszczona wontroba i zapalrniem zolada. A nie dawno zaczely sie problemy z odbytem zaczelo mnie dzienie kuc i bolec a pod wieczur ustepuje nigdy nie obudzil mnie bul . Zrobilam markery nowotworowe i kolonoskopie i wszystko jest ok czy ten zly stan moze byc od nerwow bo jestem strasznie nerwowa i tez zawsze nie siadam na kanciuszku krzesla . Prosze o pomoc

Dzień dobry,

Wzmożona nerwowość może powodować wiele chorób somatycznych, może również nasilać już istniejące. Proszę wybrać się do dobrego internisty lub gastrologa, a z pewnością pomogą Pani rozwiązać problemy ze zdrowiem. Konieczne jest dokładne zbadanie i rozmowa. Jest Pani młodą osobą, a więc jeśli zastosuje się właściwe leczenie powinna Pani w miarę szybko wrócić do zdrowia.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Derkacz