Niedoczynność tarczycy i stłuszczenie wątroby

Witam mam 27 lat i od pewnego czasu mam problemy ze zdrowiem . Najpierw wykryli u niego niedoczynosc rarczycy a nie dawno mialam usg brzucha i wykrylu ze mam otuszczona wontrobe a od grudnia zaczolo mnie kuc i bolec w odbycie i. Kosc ogonowado tego bola mnie plecy i zle sie czuje i jak sie wypruzniam to na papieze jest cos jak by ropa i sie zastanawiam czy to nie rak prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.