Skurcze na całym ciele, gula w gardle i kołatanie serca

Witam mam na imie Ewa mam 24lata I od 6lat mieszkam w UK nigdy Nie mialam problemow ze zdrowiem nigdy z sercem ale teraz od 2lat cos sie zemna dzieje mam dziwne bezbolesne skurcze na calym ciele skacza mi wargi ;palce;i nawet cos w klatce piersiowej mam uczucie guli w gardle kolatania serca wtedy czuje jak bym miala wybuchnac wieczorami chasem nie widze dokladnie mam problems z zasypianiem bola mnie plecy wczesniej bardzo sie balam ze cos mi sie prosze o parade bo poprostu nie moge normalnie zyc

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

taki różnorodne niespecyficzne objawy mogą być reakcją na stres. Mimo to warto wykluczyć przyczyny somatyczne Pani stanu zdrowia. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.