Stłuszczenie wątroby i bóle w odbycie

WITAM MAM 27 LAT I OD PEWNEGO PROBLEMU MAM PROBLEMY ZE ZDROWIEM NAJPIERW ZACZEŁO SIE ZE WYKRYLI U MNIE MIESIAC TEMU ZE MAM OTUSZCZONA WONTROBE A TERAZ ZACZEŁY SIE PROBLEMY Z ODBYTEM MAM DZIWNE KUCIA I BOLESCI W SRODKU W ODBYCIE I BOLA MNIE POSLADKI I NOGI I ZASTANAWIAM SIE CO TO JEST .CZY TO MOZE BYC RAK

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, takie rozpoznanie w Pani przypadku jest mało prawdopodobne. Zalecałbym jednak wizyte w Poradni Proktologicznej. Pozdrawiam