Ból i kłucie w odbycie a hemoroidy

Witam mam 27 lat i problemy ze zdrowiem najpierw wykrylam tarczyce puzniej obtuszczona wontrobe i zapalenie zoladka.tak od miesiaca pobolewa i kuje mnie w odbycie w nocy spie normalnie nie leci mi krew robilam badania na cea i wyszly dobrze i test na krew krew utajana czy to moze byc rak czy hemoroidy .pomocy

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, aby odpowiedzieć na Pani pytanie konieczne jest badanie per rectum.roszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po zbadaniu wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam