Ból i guzki w odbycie

Witam mam 27 lat. Mam straszne problemy z odbyłem. Gdyż strasznie mnie boli a jak dotykam palcem to wyczuwam małe guzki( hemoroidy?) mam też problem z wyproznieniem sie. Mam takie wrazanie ze bardzo chce wywalić kał a on nie wylatuje. Do tego dochodzi ból i krawienie. Z jakim lekarzem mogę to skonsultować? Jakie badania musze przejść? gdzie mogę się udać? Z góry dziękuję za maila.

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

polecam wizytę u chirurga / proktologa. Na początek wywiad i badanie, a później w zależności od wskazań lekarz ustala ewentualnie dalsze konieczne badania dodatkowe.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko