Zewnętrzny guzek wypadający po wypróżnieniu

witam.mam guzek zewnetrzny ktory wypada po ktoryms wyproznieniu w ciagu dnia.nie krwawi tylko boli.smaruje procto hemolanem.pomaga dopoki znow sie nie wyproznie.

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

prawdopodobnie doszło u Pani do powstania zakrzepu w hemoroidzie. Proponuję wizytę u chirurga/ proktologa, który jeśli potwierdzi diagnozę może wykonać w znieczuleniu miejscowym niewielkie nacięcie i usunąć zakrzep, co powinno zakończyć dolegliwości.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko