Krwawienie z odbytu po operacji pęcherzyka

Witam.Około poltora roku temu usunieto mi woreczek zolciowy z powodu kamicy. Jakis czas było dobrze a obecnie po oddaniu kału na papierze pojawia sie krew. Mam czasem lekkie bole brzucha , ktore same przechodza, najczesciej po jedzeniu. Po wyproznieniu przy podcieraniu czuje guzek, ktory wlasnie krwawi. Gdy delikatnie wcisne go w odbyt wszsytko jest ok a przy kolejnym wyproznieniu znowu wysuwa sie z odbytu. Potwornie boje sie wizyty u lekarza bo pbyt w szpitalu byl koszmarem

To zapewne krwawiący żylak odbytu. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się najlepiej z chirurgiem (proktologiem). Taki krwawiący żylak odbytu może wymagać leczenia zabiegowego.