Silne bóle podbrzusza, bóle jajników

Mam intymny problem. Mam 21 lat . Od dawna mam problem z jajnikami(tak mysle ze to jajniki).Od dawna lewyjajnik powieksza sie, czasami nawet po 3 czy 4 razydziennie. Czasami czuje lekki bol.Od jakis dwoch tygodnik podczas stosunku miewam silny bol z prawej strony i po bardzo silny bol podbrzusza. Wtedy nawet siadanie boli. Dodam ze w dalszym ciagu mam bardzo nieregularna miesiaczke. Nie mam pojecia, co to moze byc i czym spowodowane. Bardzo prosze o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn, w tym mogą być wynikiem torbieli, endometriozy, mięśniaków, itd. W celu ustalenia konkretnej przyczyny konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem specjalisty ginekologa.