Podejrzenie endometriozy przy silnych bólach podbrzusza

uprzejmie proszę o konkretną odpowiedz. od dłuższego czasu skarze się na silne bółe podbrzusza, mój ginekolog podejrzewa endomterioze, mam również torbiel lewego jajnika on nic z tym nie robi tylko zleca m icaly czas brac VISANNE ,natomiast już czwarte opakowanie ale bez zmian! co mam robić ,doktor nie reaguje tylko przy kazdje mówicie mowi to samo żeby brac i tyle, a bole są coraz silniejsze podbrzusza, niestety inne leki przeciwbole nie pomagają

Renata GrzechociĹska

Witam.
Bez dokładnego badania klinicznego i obrazowego trudno przez internet postawić przybliżoną diagnozę.
Objawy mogą wskazywać na endometriozę. Przy następnej wizycie proszę zaznaczyć lekarzowi, ze jest Pani zaniepokojona swoim stanem i żeby dokładnie wytłumaczył jaki ma wobec Pani plan diagnostyki i leczenia. Ma Pani prawo również zasięgnąć opinii innego lekarza, jeśli jest Pani niezadowolona.
Pozdrawiam