Upławy od dwóch lat, bóle w podbrzuszu i jajnikach a możliwość wykluczenia ciąży

Witam, mam pewien problem, od okolo dwoch lat mam uplawy, pol roku temu bylam z tym u lekarza, przepisal mi leki ale te nie pomogly, jednak ostatnio mam bole w podbrzuszu i jajnikach, odczuwam tez bol podczas stosunku, na poczatku balam sie ze to ciaza ale wykonalam dwa testy, jeden po 10 dniach od ostatniego stosunku, drugi po 14, oba negatywne. Czy to moze byc cos powaznego i czy mozna wykluczyc ciaze? Dodam ze przyjmuje antykoncepce hormonalna. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to objawy endometriozy. Proszę udać się do ginekologa. Ciąża jest raczej mało prawdopodobna