Bóle podbrzusza i krzyża oraz upławy u 20-latki

witam. moj problem polega na tym ze... ostatnio odczowam bole podbrzusza i krzyza. nie sa to bole nie do zniesienia, ale marywi mnie to bo bole sa coraz czesciej. piersi zrobily sie takie bardziej wrazliwe. miesiaczki, lecz sa uplawy brazowe z krwia.w wrzesniu 2013 r. bralam ostatni zastrzyk antykoncepcyjny, bralam go 3 razy. prawie zaraz po porodzie. mialam cc. w grudniu 2012. prosze o szybka odpowiedz ! czy to moze byc cos powaznego.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże ginekologiczne. W celu ustalenia dokładnej przyczyny dolegliwości konieczne jest badanie. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.