Nocne bóle krzyża u 34-latki

Witam mam straszne bole krzyza , bole SA tylko nocą, SA na tyle mocne ze mam problem sama się odwrócić na druga stronę, bóle stały się bardzo uciążliwe, chodzilam na fisio terapie ale nic nie pomaga, robię gimnastykę, fitnes, jazda na rowerze i nic . serdecznie pozdrawiam Dana

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety problemy z chorobą zwyrodnieniową są często postępujące i terapia wydaje się nieskuteczna. Proszę spróbować zmiany na inny wysiłek np pływania oraz ewentualnej zmiany leków. Pozdrawiam