Brązowy śluz i silne bóle podbrzusza

witam;) miesiaczke miałam 10.10. a skonczyła mi sie 14.10. po miesieczce zauwazyłam brazowy sluz.miesiaczke miałam bardzo obfita ale martwie sie co to moze byc mam czasami silny bol podbrzusza.pomocy !! boje sie zawitac do ginekologa
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brązowe plamienia mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Inną przyczyną mogą być zmiany typu nadżerka, polip czy mięśniaki. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.